BIWAK

Komendant informuje, że się biwak 8 września szykuje.CZUWAJ !!!

Jak zapowiadałem to wcześniej podaję poniżej informacje szczegółowe dot. naszego biwaku dla Tropicieli, Odkrywców, Zwiadowców i Wędrowników:
1. Wyjeżdżamy w dniu 8.09.2018 r. pociągiem z dworca kolejowego Wrocław - Mikołajów o godz. 8:43 do stacji Borowa Oleśnicka (spotykamy się na Dworcu o godz. 8:15, a wracamy o godz. 19:08 na stację Wrocław - Mikołajów). Jedziemy do lasu.

2. Proszę rodziców o zaopatrzenie skautów i zadbanie o to, aby mieli przy sobie 10 zł na bilety kolejowe i legitymacje szkolne.

Ponadto proszę o zaopatrzenie w półprodukty z których skauci zrobią sobie samodzielnie kanapki na 2 śniadanie ( ser żółty, wędliny, warzywa - pomidory, ogórki, itp - co tam lubią - chleb i masło zapewnimy na miejscu ). Dodatkowo zapakujcie proszę jakąś kiełbaskę, którą upieczemy na ognisku i coś do picia.

3. Na biwak jedziemy w mundurach, z których będzie można się przebrać na miejscu.

4. Pogodę mamy zamówioną, ale gdyby poszło coś nie tak (obserwujcie prognozy pogody) - to zaopatrzcie proszę skautów w ubranie odpowiednie do pogody.

5. Nie zapomnijcie zapakować do plecaków skautów dobry humor i radujcie się ich dobrą przygodą i zabawą bez Was poza domem.

6. Proszę aby skauci mieli przy sobie Wasze pisemne zgody na udział w biwaku - warunek niezbędny do wzięcia udziału w biwaku.

7. Proszę Was o informację zwrotną - potwierdzającą udział Waszych dzieci w biwaku - dla celów organizacyjnych - do końca dnia w czwartek.

Błogosławię i pozdrawiamdh Tadeusz Błażejewski

komendant Szczepu Nr 9

we Wspólnocie Lew Judy

Komentarze